مدل آرایش صورت عروس:

روز عروسی تنها روزی هست که همه در مورد شما نظر می دهند در مورد آرایش صورتتان موها و موارد دیگر هر کدام از مهمان های شما در آن روز در مورد شما نظری می هند پس شما باید در همه لحظه عالی به نظر برسید مخصوصا مدل آرایش صورت عروس باید بهتر از همه موارد از جمله مو یا لباس به نظر برسد.

هر عروس می خواهد در آن روز بهترین عکس ها و فیلم ها را داشته باشد تا هر وقت که به ان ها نگاه می کند لذت ببرد در انختاب آرایش خود دقت کنید شما بهتر آ ن شب شبیه خودتان باشید نه اینکه خیلی تغییر کنید و چهره طبیعی خود را از بین ببرید حال در این مطلب با ما باشید تا سایت ارایشگری مدل ارایش صورت عروس های مختلفی را برای شما به اشتراک بگذارد تا بدانید امسال چه سبکی از ارایش مد یا رواج پیدا کرده است و نسبت به سلیقه خود یکی از آن ها را که با صورت شما هم خوانی دارد را انتخاب کنید.

مدل آرایش صورت عروس

مهم ترین نکته در ارایش یک عروس این هست که رنگ پوست ان با استفاده از کرم های زیر سازی عالی به نطر برسد .نباید پوستتان چرب یا بی حال و بی  رنگ به نطر برسد و نباید هم پوست شما را خیلی تیره کنند باید طبیعی باشد تا جذاب تر شوید.

بهترین روش ارایش چشم و لب کدام است ؟

باید در نظر داشته باشید که یا چشم ها و یا لب ها را در صورت مورد تمرکز قرار دهید یعنی یا چشم ها را ارایش زیاد کنید و جلو دهید و لب ها را ملایم و براق نشان دهید و یا برعکس اگر هم چشم ها را ارایش زیاد کنید و هم لب ها را رژ لب پرنگ انتخاب کنید باعث می شود صورت شما مسخره به نظر برسد. به این نکات ریز توجه زیادی داشته باشید.

مدل آرایش صورت عروس

بهتر است برای مژه های خود از فر مژه استفاده کنید چرا چون چشم ها را بزرگ تر نشان می هد و برای استفاده بهتران را با سشوار کمی گرم کرده در حد چند ثانیه و بعد از ان استفاده کنید تا نتیجه سریع آن را ببیند.

چگونه رژ لب روز عروسی خود را تثبیت کنیم ؟

بهتر با وازلین لب های خود را چرب کنید و قبل از استفاده از رژ لب از خط لب استفاده کرده و روی تمام لب را از خط لب استفاده کنید که این کار به ماندگاری رژ لب شما در تمام ان روز کمک می کند.

در ادامه با ما باشید تا تصاویری بیشتری از مدل ارایش صورت عروس را بببنید:

مدل ارایش صورت عروس اروپایی با سایه ترکیبی و خط چشمی کشیده .

مدل آرایش صورت عروس

مدل ارایش صورت عروس 2018 لایت و اروپایی بسیار ساده و مات همانند رژ لب مات و ملایم که مورد پسند بیشتر عروس خانم های عزیز می باشد

مدل آرایش صورت عروس

ارایش کمی تیره اما با زدن یک سایه براق و پر زرق و برق باعث شده جلب توجه بیشتری کنند

مدل آرایش صورت عروس