آموزش هاشور زدن ابرو با مداد:

همیشه ابروها یکی از عناصر اصلی صورت به حساب می آیند. که بعضی از انسان ها آن ها را نادیده می گیرند. یکی از عضو های بدن که ساختار صورت را شکل می‌دهد ابروها هستند و به آن تعادل می‌بخشد. ابرو می‌تواند صورت شما عزیزان را لاغر یا چاق تر نشان دهد ، ابروها تغییراتی عجیبی به صورت شما می دهند. و یا حتی فردی را نسبت به سن آن شخص جوان تر و یا مسن تر جلوه  می دهد. از آنجا که شکل صورت هر فرد با دیگری متفاوت است، لازم است هر کس مدل مناسب ابرو را برای صورت خود پیدا کند. پس نمی توان یک مدل ابرو را برای همه صورت‌ها تجویز کرد.یا اینکه بگویم ابروهای پهن به همه ی فردا می اید و مناسب همه ی حالت های صورت می باشد در ادامه این مطلب  به شما کاربران عزیز آموزش هاشور زدن ابرو با مداد را با نکات خاص یاد خواهیم داد پس مرا در این متن همراهی کنید.

آموزش هاشور زدن ابرو با مداد:

قبل از پرداختن به اموزش شاید برای شما این سوالات پیش امده باشد که :

هاشور ابرو چیست ؟

 

هاشور زدن ابرو چگونه است ؟

...

 

هاشور زدن ابرو یک متدد جدید و به روز برای جفت و هماهنگ کردن ابرو ها به حساب می اید .

قبل از شروع به هاشور زدن با به یک سری نکات توجه کنید

آموزش هاشور زدن ابرو با مداد

قدم اول آموزش هاشور زدن ابرو با مداد:

باید ابروهای خود را با دستمال مرطوب تمیز کنید تا اگر چربی روی پوست شما هست پاک شود و مداد روی ابرو شما راحت تر کشیده  شود و ماندگار تر بماند.

قدم دوم آموزش هاشور زدن ابرو با مداد:

ابروهای خود را با پودر شفاف بپوشانید و بعد با یک برس کوچک یا همان برس سایه شروع به کشیدن طراحی ابرو می کنیم و محدوده ابرو را مشخص می کنیم .جاهایی که میخواهید قوس یا کمان دار باشد را با مداد ابرو به ارومی و کم رنگ می کشیم  که اگر اشتباهی مرتکب شدید بتوانی به راحتی ان را پاک کنید.

هیچ گاه داخل ابرو را با مداد کامل پر نکنید که حالت طبیعی خود را از دست بدهد و ان را همانند تار های مو ابرو تار تار  بکشید که کاملا طبیعی به نظر برسد.

نکته بسیار مهم و تاثیر گذار:

هیچ گاه از مداد چشم به جای مداد ابرو استفاده نکنید چون مداد چشم چربی زیادی دارد و به درد کشیدن هاشور ابرو نمیخورد و حالت طبیعی ندارد و ابرو شما را بد جلوه می دهد.

بعد از کشیدن ابرو و تمام شدن کار می توانید با یک برس کوچک کمی کرم پودر به بالا و پایین خط ابرو مالیده و ان را محو کنید.