برای ثبت و درج آگهی در سایت آرایشگری ابتدا در صفحه اصلی بر روی دکمه " آگهی رایگان " کلیک کنید.

1

بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت آگهی، صفحه ورود و یا ثبت نام کاربران باز خواهد شد.

2

ثبت نام کاربران جدید:
در صفحه باز شده اگر قبلا" ثبت نام نکرده اید ، کافی است در قسمت ثبت نام در سایت بر روی گزینه "ایجاد حساب کاربری" کلیک نمائید. (صفحه ثبت نام کاربران باز خواهد شد)

4

صفحه مربوط به ثبت نام کاربران باز خواهد شد و شما اطلاعات شخصی و کاربری خود را وارد نمایید.
تمام فیلدها به صورت ستاره دار هستند و شما باید تمامی آنها را با دقت کامل کنید.
نکته: قسمت نام، نامی است که قرار است در کنار آگهی شما نشان داده شود که این نام می تواند نام یا نام خانوادگی شخص باشد و یا نام شرکت ولی نام کاربری مختص خودتان است.
** هیچ محدودیتی برای نام کاربری و یا رمز عبور وجود ندارد و شما می توانید به صورت فارسی یا لاتین و یا عدد آنها را انتخاب کنید.
بعد از تکمیل کردن فرم، بر روی " قوانین استفاده از خدمات" کلیک کنید و قوانین مربوط به سایت و ثبت آگهی را با دقت مطالعه فرمائید و سپس اگر تمامی موارد ذکر شده در بخش قوانین قبول داشتید بر روی گزینه " موافقم " کلیک کنید و بعد از اتمام و تکمیل فرم، با زدن دکمه " ثبت " اطلاعات خود را ثبت نمائید.

بعد از ثبت اطلاعات، در بالای صفحه یک پیغام برای شما نمایش داده خواهد شد مبنی بر اینکه ثبت نام شما انجام شده و برای اینکه حساب کاربری خود را فعال کنید و بتوانید وارد قسمت ثبت آگهی شوید، باید به آدرس ایمیل خودتان که در فرم وارد کردید رفته و بر روی لینک ارسال شده در ایمیل کلیک کنید.

6

اگر لینک فعالسازی که به ایمیل شما فرستاده شده است را کلیلک و فعال نکنید و بخواهید برای اولین بار از طریق " ثبت آگهی رایگان " و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید پیغام زیر مشاهده خواهد شد.

7

یعنی باید ابتدا لینک ارسالی به ایمیل را فعال کنید و سپس از طریق وارد سایت شوید.

بعد از اینکه بر روی لینک فعال سازی کلیک کردید پیغام زیر در صفحه نمایش داده خواهد شد.

8

هم اکنون شما با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود می توانید وارد سایت شوید.

5

چنانچه رمز عبور و یا نام کاربری خود را فراموش کرده اید، کافی است بر روی گزینه " نام کاربری خود را فراموش کرده اید؟ " و یا " رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ " کلیک کنید تا صفحه ای مانند تصویر زیر باز شود و شما، آدرس ایمیل خود را وارد نمائید و دکمه " ارسال " را کلیک کنید تا نام کاربری و یا رمز عبوری که قبلا" ثبت نام و فراموش کرده اید به ایمیل شما فرستاده شود.

3

بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور صحیح، شما وارد صفحه آگهی های خود می شود. اگر برای اولین بار وارد شده اید و هیچ آگهی تابحال ثبت نکرده اید صفحه بدون آگهی نمایش داده می شود.
ولی اگر قبلا" آگهی ثبت کرده باشید و برای چندمین بار است که پنل خود وارد می شوید لیست تمامی آگهی هایی که ثبت کرده اید و مربوط به شما است نمایش داده می شود.