برای ثبت آگهی جدید در سایت باید مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

اگر شما قبلا" ثبت نام نکرده اید باید ابتدا به صفحه عضویت در سایت مراجعه کنید تا صفحه ای مانند تصویر زیر که فرم ثبت نام کاربران میباشد، مشاهده شود وسپس شما مشخصات خواسته شده را وارد نمائید. (جهت آموزش و راهنمای کامل ثبت نام جدید در سایت، اینجا را کلیک نمائید)

4

و چنانچه قبلا" در سایت ثبت نام کرده اید فقط کافی است در صفحه  ورود کاربران (صفحه ای مانند تصویر زیر)، نام کاربری و رمز عبور خود را که قبلا" در قسمت ثبت نام انجام داده اید را وارد نمائید تا صفحه مربوط به ثبت آگهی باز شود.

5

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور صحیح، صفحه و یا فرم مربوط به ثبت آگهی باز خواهد شد که دارای گزینه های زیر می باشد و شما باید آنها را تکمیل نمائید تا آگهی شما ثبت شود.

عنوان آگهی : تیتر و عنوانی که برای آگهی در نظر دارید در این قسمت تایپ شود.
دسته بندی : در این قسمت مشخص می کنید آگهی شما جزء کدام یک از مجموعه های ثبت شده است و مجموعه مورد نظر را با دقت انتخاب کنید. (آگهی مربوط به سالنهای زیبایی و آرایشگاهها، فروش لوازم آرایشی و ...)
نوع : آگهی موردنظر رایگان است یا دارای تخفیف و حراج را مشخص می کنید.
موقعیت : در این قسمت مشخص می کنید دفتر و مکان سرویس دهی این آگهی در کدام استان و شهر وجود دارد.
آدرس : آدرس دقیق دفتر سرویس هنده آگهی تایپ شود. (پر کردن این قسمت اجباری نمی باشد.)
مدت زمان آگهی : چه مدت زمان و با چه قیمتی مدنظرتان است که آگهی شما در مجله آرایشگری نمایش داده شود . (پر کردن این قسمت اجباری نمی باشد.)
توضیحات کوتاه آگهی : توضیح مختصر و کوتاهی درباره اینکه این آگهی شما قرار است چه سرویسی ارائه دهد، تایپ شود.
توضیحات : در این قسمت توضیحات جامع و کاملی درباره آگهی و ارائه خدمات مربوط به آن، تایپ شود.
شماره تماس : در این بخش، شماره های تماس، موبایل، فکس، ایمیل خود را وارد کنید تا هنگامی که این آگهی توسط شخصی مشاهده شد وتمایل به استفاده از آن را داشت، بتواند با شما تماس گیرد .
وب سایت : اگر سایت رسمی و اختصاصی دارید، آدرس آنرا در این قسمت وارد کنید تا آگهی بیننده اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارد از طریق مشاهده سایت شما این اطلاعات را کسب نماید.
قیمت : مبلغی که برای ارائه این سرویس یا محصول درنظر دارید را به " تومان " وارد نمایید و اگر مبلغی فعلا" مورد نظرتان نیست یا حالت توافقی دارد می توانید تیک کنار گزینه " توافقی " را بزنید .
تیک کنار " من میپذیرم " را بزنید به این معنی که تمامی قوانین مربوط به آگهی را قبول دارید. (البته باید قبل از زدن این گزینه تمامی قوانین مربوط به ثبت آگهی که در سایت وجود دارد را با دقت مطالعه فرمائید)
تصاویر : در این قسمت می توانید تصاویر مربوط به آگهی را وارد کنید. ( فقط تا 5 عدد عکس مجاز هستید)
برای درج تصویر بر روی گزینه " افزودن تصویر " کلیک کنید.
در صفحه باز شده مسیر و عکس موردنظر خود را انتخاب می کنید و بر روی دکمه " open " کلیک کنید تا عکس انتخاب و بارگذاری شود .
وقتی عکس به صورت 100% بارگذاری را انجام داد، تصویر به صورت پیش فرض به شما نمایش داده خواهد شد.
اگر بخواهید ایت تصویر بارگذاری شده را حدف کنید و تصویر دیگری جایگزین کنید، کافی است موس را بر روی تصویر ببرید و بر روی علامت ضربدر آنرا کلیک کنید تا این تصویر حذف گردد.

12

بعد از تکمیل تمامی قسمت های مورد نیاز فرم برای آگهی خود ( پر کردن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد)، بر روی دکمه " ذخیره " کلیک کنید تا آگهی شما در سایت ثبت و ذخیره گردد. و اگر منصرف شدید از ثبت آگهی بر روی دکمه " لغو " کلیک کنید.
پس از زدن دکمه " ذخیره " پیغامی برای شما نمایش داده می شود .

13

نکته : وقتی شما آگهی را ثبت کردید، آن آگهی در سایت فعلا" نمایش داده نمی شود تا هنگامی که مدیر سایت آنرا تایید و نمایش دهد.

ویرایش آگهی

اگر شما نیاز به ویرایش و یا حذف آگهی مورد نظر خود دارید، می توانید به روش زیر اقدام کنید.
ابتدا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود می شوید.
در صفحه باز شده لیست آگهی های شما همراه با مشخصات و جزئیات مربوط به هر آگهی که تا بحال شما ثبت کرده اید را مشاهده می کنید.
اگر توسط مدیر سایت آگهی شما تایید شود در قسمت " منتشر شده " تیک سبز رنگی مشاهده می شود و همچنین در ستون " فعال " تیک سبز رنگ مشاهده خواهد شد. ولی اگر هنوز تایید نشده باشد تیک قرمز رنگ مشاهده می شود .

11

حال برای ویرایش آگهی بر روی دکمه " ویرایش " کلیلک کنید تا فرمی که قبلا" تکمیل کرده اید را دوباره مشاهده کنید و تغییرات و اصلاحیات موردنظر خود را انجام دهید و در آخر دوباره بر روی گزینه " ذخیره " کلیک کنید تا تغییرات اعمال شده ثبت و ذخیره گردد.

حذف آگهی

برای حذف آگهی بر روی دکمه " حذف " کلیک کنید. پیغامی مبنی بر اینکه آیا اطمینان به حذف آگهی دارید را مشاهده خواهید کرد. اگر بر روی " ok " کلیک کنید آگهی حذف خواهد شد.
تمدید آگهی
برای تمدید آگهی خود کافی است به پنل کابری خود ووارد شوید و بر روی دکمه " ویرایش " آگهی که قصد تمدید کردن آنرا دارید، کلیک کنید و از قسمت " نوع " آگهی، مدت زمان آگهی خود را انتخاب کنید و در آخر بر روی دکمه " ذخیره " کلیک کنید.