آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای:

به گفته یکی از ارایشگران ابرو حرفه ای جهان به نام (سانیا ووستاج) می گوید ابرو ها بسیار زیبا هستند و زیبایی بیشتر چهره بستگی به حالت ابرو و پرپشتی و تو خالی نه بودن ابرو است و یکی دیگز از نکات مهم که ابرو را زیبا به نظر می رساند جفت بودن دو ابرو باهم می باشد که ما در این پست به شما همراهان عزیز روش صحیح برداشتن ابرو را یاد می دهیم پس با ما همراه باشید.

آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای:

اولین گامی که باید بدانید و به ان توجه کنید قبل از برداشتن ابرو مدل ابرو که می خواهید داشته باشید را در ذهن خود مجسم کنید . و باید بدانید که سر ابرو باید هم راستا با استخوان بینی باشد.

ما برای دومین قدم مهم برداشتن ابرو به صورت حرفه ای باید به خود در این راه راهنمایی بدهیم و قبل برداشتن داخل ابرو با مداد پر کنیم و حالت ان را مشخص کنیم.وقتی این کار را انجام می دهیم از برداشتن بیش از حد ابرو جلو گیری می کنیم و باعث می شود که داخل خود خط ابرو نشویم.

و قدم سوین بعد از کشیدن ابرو و دادن حالتی که میخواهیم بایک برس و یا شانه ابرو تمام ابروها را به سمت بالا شانه زده

حال قدم چهارم بعد از شانه زدن ابروهابه سمت بالا موهای زاید اطراف ابرو را با موچین سر کج بر می داریم.اگر شما عزیزان تازه وارد هستید و تا به حال به ابرو های خود دست نزنید برای این که ابرو خود را خراب نکنید بهتر است تنها موهای زاید زیر ابرو را برداشته و به موهای بالای ابرو دست نزنید. در هنگام بر داشتن ابرو مداوم از اینه استفاده کنید و حالت ابرو را در اینه چک کنید .

و قدم پنجم استفاده از قیچی به گفته یکی از ابرو کاران معروف دنیا بهتر در بیشترین حالت از قیچی استفاده نکنید چون که استفاده از قیچی باعث می شود سر ابروها ضخیم تر شود . مگر در مواقع خاص اگر می خواهید از قیچی استفاده کنید بهتر است ابروها را کی به سمت بالا شانه زده و اضافه موهای که بلند تر از بقیه به نظر می رسد را قیچی کنید.

حال باید مراحل را تکرار کنید باید برای ان ابرو هم به ترتیب بالا عمل کنید واول با مداد داخل ابرو را پر کرده بعد به سمت بالا شانه زده موهای زاید اطراف را برداشته و اضافه ابرو را در صورت لزوم قیچی کنید.

حال ابرو ها را باهم چک کنید که از روبه رو دقیقا شبیه هم باشند.