سایه و ریمل ابرو:

شما کاربران عزیز برای ابروهای کم پشت ویا ابروهای کمرنگ خود می توانید از ریمل ابرو و یا سایه ابرو استفاده کنید . و ظاهری زیبا تر برای ابروهایتان ایجاد کنید و همچنین باید بدانید  که با این کار تاثیر زیاد بر روی صورت شما ایجاد می شود و شما جذاب تر از همیشه به نظر می رسید. و نکته بسیار جالب استفاده از ریمل ابرو است : ریمل ابرو برای نگه‌ داشتن موهایی از ابرو که حالت نمی‌گیرند و برای ثابت کردن در جای خود استفاده می شود .ما در این بخش از سایت آرایشگری مطالبی در مورد سایه ابرو وریمل ابرو را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد و از این مطلب به بهترین شکل استفاده کنید .

سایه و ریمل ابرو:

شما کاربران عزیز می توانید با ابروهایی پر و کامل، قدرت وجذابیت کامل تری و سر زنده بودن را به دیگران منتقل کنید. صاف و مرتب کردن ابروها قدم اول برای حالت دهی به آن ها است. نکته ای که در این مرحله ازاهمیت بالایی برخوردار است تعادل در قوس و کمان ابروها است. روش های متفاوتی برای پر کردن ابروها وجود دارد از جمله انها سایه و ریمل ابروها هستند که در ادامه به ان ها اشاره می کنیم.

سایه ابرو:

قبل از انتخاب رنگ سایه باید به این نکته نیز توجه داشته باید که رنگ ابروهایتان باید یک تا دو درجه روش تر از موهای شما باشد اما اگر موهای بلوند و یا طلایی رنگی دارید برعکس این موضوع باید یک تا دو درجه تیره از موهای شما باشد تا جذابیت شما را چند برابر کنند و افراد به چهره شما خیره بمانند.

برای استفاده از سایه ابرو اول باید با مداد ابرو محدوده ابرو را مشخص کنید. با مداد اطراف ابرو و حالتی که میخواهید را مشخص می کنید و داخل ان کادر را از پودر سایه ابرو استفاده می کنید قبل اینکه برس سایه ابرو را نزدیک صورت خود ببرید حتما ان را یک فوت اروم بکنید که اضافه سایه برداشته شود و روی پلک یا صورت شما نریزد و بعد با ضربه های اهسته ان را پر کنید و بعد از پر کردن تمام نقاط یک برس تمیز برداشته و به ارامی روی ابروهایتان بکشید تا اضافه های پودر برداشته شود .

سایه و ریمل ابرو

ریمل ابرو:

به ریمل ابرو، ژل ابرو و یا رنگ ابرو هم گفته می شود. این محصولات شبیه ریمل هستند اما با ابرو سازگارند و رنگدانه‌های کمتری دارند و سبک‌تر هستندو در رنگ های  مختلفی در بازار موجود هستند قهوه ای روشن تا تیره و مشکی ... ابتدا شاید در کنترل میزان استفاده از آن مشکل داشته باشید اما پس از مدتی که استفاده از آن را آموختید متوجه می‌شوید این ژل‌ها ظاهر بسیار طبیعی به ابرو ها می دهد.

قبل از استفاده از ریمل ابرو صرورت خود را شسته و کاملا خشک می کنید . و بعد روند ارایشی خود را کامل کرده و در انتها از رمیل ابرو استفاده کنید به اندازه معمول و جاهای خالی را با ان پر کنید . استفاده زیاد رمیل ابرو چهره شما را غیر طبیعی نشان می دهد.