اگر از آن دست از خانم ها می باشید که به آرایش کم علاقه دارید سایت آرایشگری در این مقاله به شما پیشنهاد می کند تنها از ریمل برای آرایش چشمانتان استفاده نمایید ولی انتخاب نوع و مدل ریمل به گزینه های بسیاری بستگی دارد تا بتوانید انرژی خاصی را به چشمانتان القا نماید.

ریمل مجیک آیز الترا بلک

 فرم ویژه برس مخروطی به شما امکان می دهد حتی مژه های گوشه چشم را به ریمل آغشته کنید. با کمک بخش پهن تر برس،  مژه ها را بلند ساخته و حالت بدهید. ترکیب فرچه های کوتاه و بلند برس به شکل سه بعدی استفاده از آن را آسان می سازد. مژه ها به هم نمی چسبند و حجیم تر به نظر خواهند رسید. فرچه  های متمایز برس، نرم و سازگار با بافت ریمل هستند تا مایع ریمل بهتر میان مژه ها پخش شده و جذب آنها شوند؛همچنین این ریمل مناسب چشمان حساس و افرادی است که از لنز استفاده می کنند.   

  
ریمل والیوم ناو

ریمل ایده آل برای حجیم ساختن مژه ها در کمترین زمان.رنگ عمیق به لطف وجود رنگدانه های فراوان در مایع ریمل.دارای برس lxx برای حجم بیشتر مژه ها.  ایده آل برای آرایشی جذاب.مورد تاییدمتخصصان چشم. مناسب برای چشمان حساس و افرادی که از لنز استفاده می کنند.

  
ریمل‌های خانواده بیگ لشز

مجموعه بیگ لشز عضو جدید خود را معرفی می کند؛ یک ریمل دیپ بلک برای داشتن مژه‌هایی حجیم و بسیار خوش حالت! شکل ویژه برس این ریمل حالت گرفتن مژه‌های شما را تضمین می کند. از دیگر ریمل‌های بیگ لشز می توان به ریمل حجم دهنده تریپل بلک، ریمل حجم دهنده والیوم بوست و ریمل حجم دهنده والیوم بوست ضدآب اشاره کرد.

 
ریمل حجم دهنده آلتیمت لش الترا بلک

حجم دهنده، تفکیک کننده و افزایش دهنده طول مژه ها و فوق  العاده مشکی. به این ترتیب شما می توانید با چند برس ریمل، حجم قابل توجهی به مژه های  خود بدهید. ضمن اینکه مژه های تان به هم نمی چسبند و در عین حال طول آنها بیشتر می شود و چهره تان جذاب تر.

   
ریمل حجم دهنده بیگ بولد

دارای بافتی کرمی، حاوی رنگدانه های سیاه کربنی فراوان دارای برس بزرگ از جنس فیبر با شانه های کوتاه و بلند برای داشتن مژه هایی کاملا حجیم با فرمولاسیون ضد آب مناسب برای چشمان حساس و افرادی که از لنز استفاده می کنند.
همچنین مورد تایید متخصصان چشم.

  
ریمل لش اکسپرس

حجم دهنده و حالت دهنده فوری در یک رنگ ریملی با بافت منحصربه فرد که آشکارا مژه های شما را حجیم  ساخته و انحنای طبیعی مژه ها را برجسته    می سازد. فرمولاسیون ویژه این ریمل حاوی ترکیبات گزینش شده ای است که سرشار از موم ها و پلیمرهای حجم دهنده و حالت دهنده مژه و ترکیبات غنی از پپتید (به منظور محافظت از رطوبت مو) و اولیگوساکارید   (محافظت ازمو ) برای محافظت از مژه هاست.
محصولی ایده آل برای رسیدن به بهترین نتیجه! حاوی ویتامین E با خواص آنتی اکسیدانی.

  
ریمل حجم دهنده XXL

حجم دهنده فوق العاده مشکی، با برس بزرگ و رنگدانه های عمیق. برای مواقعی که حجم مژه ها قطعه تکمیلی پازل آرایش شماست، یکی از بهترین گزینه هاست. شاید گاهی همین ریمل حجم دهنده برای تنها آرایش صورت در روزمره مناسب و کافی باشد.

  
والیوم گلامور مکس

این ریمل مناسب مژه ها را تا 01 برابر حجیم تر می کند و توانایی بالا در جدا کردن آنها دارد. اغلب کسانی که از آن استفاده کرده  اند از این نظر رضایت کامل از این محصول را داشته اند.این محصول دارای برس گرد با پرهای بسیار نرم است که می تواند تک تک مژه ها و حتی ظریف  ترین شان را پوشش داده وآنهارا بسیار سیاه و درخشان سازد. این ریمل خاصیت تقویت کنندگی و موم طبیعی برای محافظت از مژه ها را دارد.

برگرفته از ایده آل