رنگ موی ماهاگونی روشن:

رنگ موهای زمستانه از گرم ترین و هیجان انگیزترین رنگ ها همیشه  محسوب می شوند. از زیباترین آنها می توان به آبی دودی، پر طاووسی، قرمز ماهاگونی،  و رنگ موی ماهاگونی روشن ،هایلایت سایه دار، صورتی رویال و پلاتینه ی سفید اشاره کرد. این رنگ موها باید توجه به تون پوست انتخاب شوند.حال ما در این مطلب رنگ مویی که مورد بحث قرار می دهیم یکی از زیبا ترین رنگ های سال 2018 یعنی رنگ موی ماهاگونی روشن است با ما همراه باشید تا ترکیب آن را اموخته و خود بتوانید در خانه خودتان به این رنگ مو برسید.

چرا اسم این رنگ مو قهو های متامیل به قرمز را ماهاگونی گذاشتند؟ این رنگ تقریباً شبیه چوب ماهاگونی است. در هر حال، رنگ خود این چوب هم مانند سایر چوب‌ها، در تمام نقاط یه یک رنگ نیست از قرمز روشن تا تیره شامل این رنگ میشود.

رنگ موی ماهاگونی روشن:

رنگ موی قهو ه ای متمایل به قرمزیا همان ماهاگونی برای خانم های مناسب است که نمی توانند بین رنگ های قهوهای و قرمز انتخاب کنند.از آنجایی که رنگ قرمزدر کنار رنگ قهوه ای بسیار طبیعی به نظر می رسد.ترکیب این دو رنگ برای خانم هایی که به رنگ موی طبیعی علاقه مند هستند بسیار مناسب است. ترکیب رنگ قرمز و قهوه ای متوسط در سال 2018 بسیار برای خانم ها مد شده است. بسته به میزان رنگ قهوه ای این رنگ به سمت رنگ مو آلبالویی یا رنگ مو شکلاتی تغییر می کند.
جالب است بدانید که ترکیب رنگ ماهاگونی برای خانم های مناسب است که رنگ پوست تیره و یا گندمی دارند.
این رنگ موی زیبا سایه‌ های مختلفی از رنگ قهوه‌ای، قرمز، بنفش تیره و ارغوانی را شامل می‌شود رنگ موی ماهگونی از تیره تا خیلی روشن ترکیب های مختلفی دارد حال به یکی از ترکیب های این رنگ مو می رسیم .

ترکیب رنگ موی ماهاگونی روشن:

4 haircolor
زمینه شکلاتی 40 میل طبیعی 6 40 میل ماهگونی روشن 20 میل واریاسیون نقره ای 5 سانت اکسیدان 2. و هیلایت پایه ی 8 ترکیب دودی 8 50 میل طبیعی 8 20 سانت واریاسیون نقره ای 1 سانت واریاسیون دودی 1 سانت اکسیدان 1.
چه رنگ مویی به صورت شما میاد؟
انتخاب مدل و رنگ مو در دنیای ما، صورت‌های مختلف با شکل‌های متنوع قابل مشاهده هستند به گونه ای که می‌توان گفت شکل صورت هر فرد منحصر به خود او و خاص آن شخص است. اما می‌توان شکل صورت‌ها را در چند دسته کلی تقسیم بندی کرد؛ بیضی، مربع، مثلث، مثلث برعکس یا قلبی، گرد، الماسی و مستطیل. دانستن اینکه شکل صورت شما جز کدام یک از این دسته‌ها قرار می‌گیرد در انتخاب مدل و رنگ مو به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

فرمول رنگ موی ماهگونی روشن با هایلایت

ابتدا مو هایتان را با ترکیب رنگ های زیر رنگ بزنید و بعد از رنگ کردن مو ها آن ها را به کمک نرم کننده بشویید و بعد از این که مو هایتان را به خوبی خشک کردید سپس با کمک فویل و یا کلاه مش مو هایتان را هایلایت کنید. این مدل رنگ و مش منحصر به فردجذابیت و زیبایی موهایتان را افزایش می دهد.

فرمول ترکیبی زمینه رنگ مو

رنگ موی شکلاتی : ۴۰ میل
رنگ موی طبیعی شماره ۶ : ۴۰ میل
رنگ موی ماهگونی روشن : ۲۰ میل
واریاسیون نقره ای : ۵ سانت
اکسیدان ۲

فرمول ترکیبی هایلایت پایه ۸ 

رنگ موی دودی شماره ۸ : ۵۰ میل
رنگ می طبیعی شماره ۸ : ۲۰ سانت
واریاسیون نقره ای : ۱ سانت
واریاسیون دودی : ۱ سانت
اکسیدان