آیا به پودر های دکلره حساسیت داشته و پوست سرتان دچار سوزش می شود؟ سایت آرایشگری یکسری راه حل جهت از بین بردن رنگ به شما آموزش می دهد که البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید کمی صبر داشت.

روش 1 : برای پاک کردن رنگ موی تیره از پودر لباسشویی می توانید استفاده کنید و در صورت استفاده 5 مرتبه از این ماده شوینده موهایتان به رنگ بولند کثیف تغییر رنگ می دهد. اما به این نکته توجه داشته باشید که از پودرهای شوینده ساده استفاده نمایید نه از مواد شویننده مانند سفید کننده .

نحوه استفاده : موهایتان را خیش کرده سپس با یک قاشق غذاخوری از مواد شوینده موهایتان را کاملا بشویید و مواظب باشید تا کف ایجاد شده وارد چشم، گوش و دهانتان نشود. 

* ریشه هایتان زودتر از دنباله موهایتان روشن می شود به این نکته توجه داشته باشید تا موهایتن رنگ یکنواختی پیدا کند.

670px Remove Dye from Hair Step 2 Version 2

روش 2 : اکثر رنگ ها با مواد قلیایی مانند صابون و شامپو به مدت طولانی مقاومت می کنند و شما برای از بین بردن رنگ می توانید از سرکه استفاده نمایید.

نحوه استفاده : مقداری سرکه را با کمی روغن مخلوط کرده سپس موهایتان را با مخلوط تهیه شده بشویید. سپس موهایتان را با صابون تا زمانی که دیگه رنگی از موهایتان خارج نشود، بشویید و پس از آن با سرکه دوباره بشویید. سپس موهایتن را آب کشیده و دوباره با صابون بشویید و بعد از بررسی در صورتی که نیاز بود دوباره همین عملیات را انجام دهید.

670px Remove Dye from Hair Step 3 Version 2

روش 3 :با استفاده از شامپو مخصوص شوره سر و جوش شیرین می توانید موهایتان را روشن تر کنید.

نحوه استفاده : شامپو و جوش شیرین را با هم مخلوط کرده و در صورت لزوم چند دفعه موهایتان را با این مخلوط بشویید. در صورتی که جوش شیرین در دسترستان نیست تنها از شماپو شوره سر استفاده نمایید. این روش برای از بین بردن رنگ بخصوص رنگ های موقتی بسیار موثر می باشد.

* شامپو شوره سر داررای فرمولاسیون بسیار قوی می باشد.

* هیچ جایگزینی برای جوششیرین وجود ندارد حتی خمیر مایه. چوش شیرین یک ماده طبیعی می باشد که همانند دکلره عمل میکند.

670px Remove Dye from Hair Step 8 Version 2