dark red hair dye charts shades of red hair color chart hair colorرنگ قرمز از جمله رنگ های فوق العاده زیبا می باشد که خانم هی برای جذابیت بیشتراز این رنگ استفاده می کنند اما از آنجایی که رنگ قرمز جز رنگ های فانتزی می باشد و در طی شستشو رنگ آن پاک شده و در صورتی که به دنبال جلوه اولیه آن هستید مجبورید درمدت زمان کوتاهی دوباره موهایتان را رنگ کنیدو این کار علاوه بر این که شما را خسته می کند آسیب بسیار زیادی به موهایتان وارد کرده به همین دلیل سایت آرایشگری در این مقاله یکسری راه کار جهت افزایش ماندگاری این رنگ پرطرفدار به شما آموزش می دهد. شما با دنبال کردن این راه کار ها کمترین آسیب ممکنه را به موهایتان وارد می کنید.

شامپو مناسب : عده ای از خانم از شامپوهای رنگ ساژ استفاده می کنند اما این را بدانید این روش برای مدت کوتاهی جوابگو می باشد و بهد از گذشت مدت زمانی ممکن است آسیب های جدی به موهایتان وارد شود در نتیجه سایت آرایشگری به شما شامپوهای گیاهی مانند انار را پیشنهد می کند که در تثبیت رنگ رنگ فوق العاده تاثیر گذار بوده است.

ماسک مو : از ادویه جات درون منزلتان جهت افزایش ماندگاری رنگ قرمز استفاده نمایید بدینگونه که یک عدد تخم مرغ کامل ر ابا چهار قاشق غذاخوری روغن زیتون و چهار قاشق غذاخوری روفن کرچک مخلوط کرده و بروی بخار آب قرا دهید تا حرارت ببیند و کم کم گرم شود. پس از اینکه گرمای ملایمی به خود گرفت و از روس حرارت برداشته و با ادویه مورد نظر مخلوط نمیایید. تمام موی خود را به این ماسک آغشته کرده و بعد از گذشت 30 دقیقه آن را بشویید.

ادویه های مخصوص برای هر رنگ به شرح ذیل می باشد:

  • موی بلوند : پودر زردچوبه نصف قاشق چای‌خوری
  • موی مشكی : پودر گل میخك نصف قاشق چای‌خوری
  • موی قرمز : زعفران كه دو رشته آن كافی است و نیاز به خردكردن ندارد.