موهایتان را رنگ کرده اید و از زیبایی آنها لذت می برید اما چیزی که ناراحتتان می کند عدم دوام هایلایت و لولایتی که انجام داده اید و از هزینه ای که پرداخت کرده اید ناراحت هستید اما نگران نباشید و با خیالات راحت برای موهایتان هزینه کنید چرا که سایت آرایشگری در این مقاله به شما آموزش می دهد با استفاده از چه مواد طبیعی می تواندی از پاک شدن تدریجی رنگ موهیتان جلوگیری نمایید.

خانم های مو مشکی و لولایت کرده از چای کیشه ای استفاده کنید. 5 عدد چای کیشه ای را درون آب گرم انداخته و به مدت 5 دقیق تامل نمایید. سپس صبر کنید تا چای سرد شده و موهای تمیزتان را با آن بشویید به گونه ای که کاملا موهایتان به آغشته شود و پس از گذشت یک ساعت جهت شستن موهایتان اقدام نمایید و در صورتی که مایل بودین دوباره موهایتان رابا شامپو بشویید.

خانم های مو بلوند و هایلایت کرده بابونه برای شما بسیار مناسب و تاثیر گذار می باشد. چای بابونه تهیه گرده و بگذارید سرد شود سپس تنها با چای تهیه موهایتان را بشویید البته موهای تمیز را باید به چای بابونه آغشته نمایید. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید بهتر است با موهای آغشته به چای بابونه هب زیر آفتاب بروید تا نتیجه فوق العاده آن را ببینید.

چای قرمز برای موهای قرمز بسیار مفی دمی باشد پس این چای را تهیه کرده و و موهایتان را با آن بشویید و پس از گدشت 30 دقیقه موهایتن را آب کشی نمایید.