0سبد خرید
ترفند های ماندگاری عطرر و ادکلن

نکاتی که در زیر مشاهده می کنید راه کارهای بسیار خوب و مفید برای حداکثر استفاده از عطرهای خوب شماست، با این راه کارها می توانید در هر زمان و همیشه خوشبو باشید :

 1. اگر می خواهید بوی عطرتان ماندگارتر باشد (که مطمئنا می خواهید!) نباید آنها را در جاهایی مانند حمام و یا دیگر  جاهای مرطوب و گرم نگهداری کنید.

 2. به نقاط نبض دار خود وازلین بزنید و سپس عطر بزنید تا ماندگاری آن بیشتر شود.  روغن بوی عطر را بیشتر از اسپری کردن روی پوست خشک نگاه می دارد.

 3. یک لوسیون بی بو پیش از عطر زدن بزنید. ترکیبات روغنی عطر را طولانی تر نگاه می دارد، اول مرطوب کننده بزنید تا عطر روی شما قفل شود!

 4. اسپری را درست بعد از دوش و قبل از لباس پوشیدن بزنید. رطوبت روی بدن شما به حفظ بوی عطر کمک خواهد کرد. این کار همچنین از لک دار شدن لباس ها و جواهرات ظریف با عطر جلوگیری خواهد کرد.

 5. بعد از اسپری عطر روی مچ دست آن را به هم نمالید. اگر مچ دست های خود را به هم بمالید، نقطه قوی عطر را زودتر از بین می برید در نتیجه ماندگاری آن کمتر می شود. 

perfumes 01

 6. نقاط نبض دار و محل های گرم روی بدن را برای عطر زدن نشانه بگیرید. برای ماندگاری بیشتر عطر باید چند نقطه را نشانه بگیرید(نه همه آنها را در یک مرتبه) که آنها را ذکر خواهیم کرد. نقاط گرم نیز باعث پخش کردن عطر به نقاط دیگر بدن خواهد شد و اسپری کردن آنها به قوزک و ساق پا، عطر را در سراسر روز حفظ می کند. نقاط مناسب عطر زدن: 1: مچ دست ها 2: داخل بازوها 3: گردن 4: بین زیر سینه و بالای ناف 5: پشت زانوها 6: روی ساق پا و قوزک پا

 7. برای داشتن رایحه ملایم عطر، آن را روی هوا اسپری کنید و به آرامی از آن فضا عبور کنید. اسپری به طور مساوی در کل بدن پخش می شود و تنها یک رایحه ملایم از عطر روی شما باقی خواهد ماند، این روش برای وقت هایی که نمی خواهید بوی عطر قوی باشد مناسب است.

 8. اسپری کردن عطر به طور مستقیم روی موها ممکن است باعث خشکی آنها شود، در عوض عطر را روی برس بزنید و سپس با آن روی موها بکشید.  با این روش موها رایحه ملایم عطر گرفته بدون آنکه آسیب ببیند.

 برگرفته از پرشین وی

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه