1- Ferrari-vetiver
از عطر ماشین های لوکس، رایحه های بسیار عالی در چند سال اخیر دریافت شد که می توان گفت بهترین آنها همین عطر فِراری و نقطه ی اوج این نوع عطرهاست. ترکیبی از عطر چوب و خاک، و چرم همراه با حسی کلاسیک و همراه با همراهی رایحه ی قهوه و گرد زنبق. عطری فوق العاده و با حسی پاییزی است.

FERRARI

2- Guerlain L’Homme Ideal
اولین عطر مردانه شرکت گرلن در شش سال اخیر (کسی نمی تواند این شرکت را برای سریعتر به بازار دادن محصول مجبور کند) عطر L’Homme Idea عطری کاملا متفاوت از مجموعه عطرهای مردانه از ابتدا تا کنون است. عطری شیرین و رمانتیک که ساخته شده از وانیل و بادام است، عطری خوشمزه و گرم و غلیظ که شاید همه پسند نباشد اما روی خانم ها بسیار تاثیر گذار و برای شان جذاب است.

IDEAL

3- Aesop Marrakech Intense
بازسازی عطری محبوب که اسپورت بوده (مناسب برای دو جنس unisex) ارائه شده توسط عطر ساز معروف Barnabé Fillion می باشد. این محصول از محصول قبلی بزرگتر، با ظرفی منحنی تر و عطری عمیق و همراه با پیچیدگی های بیشتر است. معطر، تُند و بسیار رمانتیک است.

Aesop

4- Aramis Adventurer
عطری مهیج و پر جنب و جوش، با ترکیبی از فلفل سیاه، چای ، خزه دریایی همراه با حس ماجرا جویی و اسپورت. با حس جوانی بیشتری از عطر آرامیس کلاسیک که البته با آن 50 سالگی شرکت آرامیس جشن گرفته شد. به اندازه ی عطر کلاسیک به یادماندنی و پیچیده نیست اما به خاطر حس شادابی اش طرفدار بیشتری دارد.

Aramis

5- Bvlgari Man In Black
یکی از گرایش های بزرگ امسال به عنوان “سیاه” یا “شب” است که مرد سیاه پوش در خود پنهان کرده است. غنی تر، گرمتر و با بیانی عمیق تر از عطرهای موجود ابراز وجود می کند. عطری سنگین و مناسب مجلس شب، و یا تاثیر گذاشتن طی روز. این عطر با رایحه ی چرم، عرق نیشکر و رُز بی شک از بهترین های سال است.

bvlgari

6- Joop! Homme Extreme
دوستش دارم یا از او متنفرم (می دانم بسیاری از مردم در دو طرف این حصار بوده اند) این یعنی حس ژووپ! عطر Homme عطر کلاسیک اصیل معاصر است که اجازه داد از سال 1989 این شرکت باقی بماند. عطر Homme Extreme با ترکیب کاکائو، چرم و جیر جذابیتش را بالا برد. همچنین عطر بسیار قوی و تاثیرگذاری است (حتی بیشتر از ژووپ کلاسیک) پس اگر از این عطر می زنید خیال تان راحت باشد!

Joop

7- Bleu De Chanel Eau De Parfum Pour Homme
موفقیت تجاری بزرگ همراه با تبلیغاتی چشم گیر که از سال 2010 تا امسال بلو د شانل در لیست پر فروش ترین های بوده است. اگر طرفدار عطرهای شانل هستید، نه تنها این عطر تُند تر و غلیظ تر است، همچنین رایحه ای کمی گرمتر و احساسی تر دارد.

bleu de chanel in pakistan ff

8- Ombre Indigo By The Olfactive Studio
اگر استودیوی Olfactive را نمی شناسید، پروژه ای است که توسط Céline Verleure با عطر Kenzo Jungle که شناس خاص و عام است راه اندازی شده است، که محصولاتی همراه با ارائه ی عکاسانه و با رایحه ای مدرن و معاصر. این عطر را رایحه ای خوشمزه و دودی همراه با عطر چوب و چرم و ادویه جات آفریده است. عطری متفاوت از آنچه همیشه در بوتیک ها به مشام تان خورده است.

Omber

9- Floris Jermyn Street
طی جشن خیابانی در خیابان سنت جیمز در لندن، جایی که داستان Floris در سال 1730 بصورت عطرهایی دست ساز و سنتی آغاز شد. عطرهایی در نسخه های محدود و دست ساز که حسی از داستان خیابان جرمین را داشت. با رایحه ای از مرکبات و سبز همراه با حس جین، متناسب برای فضاهای شب و سرد و تاریک.

floris

10- Calvin Klein Euphoria Gold For Men
در واقع این عطر وصیت نامه ی کالوین کلاین بعنوان یک برند است که مدتها بعد در “منطقه” موجود بود و همچنان رایحه ی آن از کسب و کارهای موفق این شرکت است. این آخرین ترکیب “طلایی” فوق العاده ترکیبی از زنجبیل، دارچین و عنبر و با حسی به یاد ماندنی است.

Calvin Klein