0سبد خرید

عینک های خیلی بزرگ جزیی از مد هستند ولی کسانی که عینک دارند خیلی راحت آرایش نمی کنند . زیرا بسته به نوع عینک که محدب باشد یا مقعر چشمها یا ریزتر می شوند یا درشتر و بر همین اساس متفاوت آرایش می شوند .

برای آرایش چشم از رنگهای خنثی استفاده کنید

عینک با فرم های بزرگ و تیره جلب توجه می کنند . بنابراین بهتر است آرایش چشم خیلی به چشم نخورد . برای همین بهتر است آرایش چشم کم باشد و بیشتر لبها را آرایش کنیم .

ابروها را بردارید

عینک ها خیلی دید را به سمت ابرو هدایت می کند . ابروها را تمیز بردارید و قسمتهای خالی را با مداد یا رنگ ابرو پر کنید .

خط چشم استفاده کنیم

بهترین روش برای جلوه بیشتر چشمها استفاده از خط چشم ژلی (Gel) می باشد . اگر قاب عینک کلفت باشد می توان خط را کلفتر کشید و بالعکس . در این حالت چشمها بهتر جلوه می کنند . مژه ها، هم بالا و هم پائین را حتما" ریمل بزنید .

نکاتی برای آرایش نزدیک بین ها :

عینکهای نزدیک بینها باعث می شود چشمها ظاهرا" کوچک شود . برای همین بهتر است از سایه های روشن یا پاستیل مانند استفاده شود زیرا آنها چشمها را باز می کنند و همچنین همراه آن از مداد چشم تیره استفاده نکنید، از مداد چشم سفید یا رنگ بژ استفاده کنید .

نکاتی برای آرایش دوربین ها :

عینکهای دوربین چشمها را بزرگتر جلوه می دهد . برای همین توصیه می شود از سایه های مات و رنگهای خاکستری - آبی- قهوه ای یا سبز استفاده شود . همچنین مداد چشم تیره مناسب است چه رنگ کلاسیک "مشکی" یا قهوه ای- سبز و یا آبی تیره . اگر از خط چشم استفاده می کنید باریک بکشید . ریمل را بهتر است فقط به پلک بالایی بزنید .

از Concealer استفاده کنید

عینک، سایه ای روی صورت می اندازد . Concealer نه تنها حلقه های سیاه زیر چشم را می پوشاند بلکه سایه فرم عینک را نیز می پوشاند .

 

نوشتن دیدگاه