وقتی هر روز به آرایش صورت زیبایتان می‌پردازید، نباید قدرت فوق العاده ابروهایتان را دست‌کم بگیرید. چشم‌ها اولین جایی هستند که به آنها توجه می‌شود و ابرو به مثابه قاب زیبایی برای چشم می‌ماند.
شما می‌توانید با ابروهایی پر و کامل، قدرت و شور جوانی چشمانتان را به دیگران منتقل کنید. صاف و مرتب کردن ابروها قدم اول برای حالت دهی به آن‌ها است. نکته‌ای که در این مرحله حائز اهمیت است تعادل در قوس و کمان ابروها است. تکنیک‌های متفاوتی برای پر کردن ابروها وجود دارد.
برای مبتدیان، نکته‌ای که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است آشنایی با انواع محصولاتی است که برای آرایش ابروها بکار می‌روند. برای مصرف‌کنند‌گانی که ابروهای کم‌پشتی دارند، مداد ، سایه‌ و پودرهایی توصیه می‌شوند که قدرت ماندگاری بیشتری داشته باشند. سایه‌های ابرو ،پوشش صاف و یکدستی را فراهم‌ می‌کنندوبرای کسانی که می‌خواهند ابروانشان را بالا بکشند،ایده آل است.
مداد ابرو
برخی از مدادها مانند سایه‌ها عمل می‌کنند. با این تفاوت که مدادها ابروها را چشمگیرتر می‌کنند اما باید با احتیاط استفاده شوند تا زمانیکه در این کار خبره شوید، چرا که ممکن‌ است طوری از آن استفاده کنید که خشن به نظر برسید.
برای پر کردن نقاط خالی ابرو، از مداد ابروی نوک تیز استفاده کنید. از مداد با وارد آوردن ضربه های آرام در همان جهت رویش موی ابرو استفاده کنید سپس همیشه این ناحیه را با برس تمیز سفت برس بزنید تا چهره تان ملایم و طبیعی جلوه کند.

eyebrows medad

ژل ابرو
برای تاثیر طبیعی‌تر، و به این منظور که راسخ ومصمم به نظر برسید بهتر است ژل ابرو را انتخاب کنید، در این حالت ابروها فقط مقدار کمی رنگ می‌گیرند و این موهای ابرو هستند که با نظم پیدا کردن و رنگ گرفتن جای مناسب قرار می‌گیرند .

eyebrows zhel

سایه ابرو (پودر ابرو)
هنگام انتخاب سایه برای پر کردن ابرو، محصول ایده‌آل برایتان، بیش از هرچیزی به رنگ موی سرتان بستگی دارد. متخصصان زیبایی پیشنهاد می‌کنند ابروها حدود یک درجه از رنگ موهایتان تیره‌تر باشد این کار به تناسب و تعادل و زیبایی صورتتان کمک می‌کند. اما برای کسانی که ابروهای قهوه‌ای تیره و یا مشکی دارند بهتر است رنگ ابروها تا حدود دو درجه روشن‌تر از رنگ موهایتان باشد به این ترتیب ابروهایتان خیلی تیره و غیر طبیعی به نظر نمی‌رسند.
برس سفت و کوچکی با سطح زاویه دار و صاف برای این منظور ساخته شده است. می توانید از آن استفاده کنید چنین برسی باعث می شود که پودر ابرو دقیقاً در جائی که می خواهید مورد استفاده قرار گیرد. سر برس را روی پودر ابرو بمالید و سپس با ضربه های آهسته یک یا دوبار آن را به ظرف پودر بزنید تا اضافات پودر از برس جدا شود. نقاط خالی ابرو را با ضربه های سبک پر کنید.
اگر لازم باشد می توانید ابروانتان را مجددا کنترل کنید.
اگرمی خواهید آن را در قسمت زیادی از ابروانتان بکشید (مانند دم ابرو) دسته برس را در مقابل صورتتان به طور پیوسته به حالت متعادل نگهدارید و به آرامی کارتان را انجام دهید و کمی پودر به یکی از ابروانتان اضافه کنید و سپس ابروی دیگر را درست کنید. سپس به کمک اینه مطمئن شوید که هر دو ابرو یکسان باشند.
هم چنین از محل انتهایی دم ابرویتان دقیقاً مطمئن شوید اگر چنین نیست از مداد ابرو استفاده کنید. مشخص کنید ابرو از کجا شروع می شود قوس می گیرد و پایان می یابد. سپس پنبه ای گلوله شده را برای محو کردن اضافات پودر ابرو و صاف کردن نمای کلی آن به کار ببرید.
پودر ابرو با کیفیت خوب تمام روز روی ابرو باقی می ماند. در باران و یا زمانی که عرق می کنید. از بین نمی رود. برای اطمینان بیشتر از پودر ابروئی که ضد آب است استفاده کنید.

eyebrowziba9