دست و زیبایی آن به عوامل بسیاری بستگی دارد که سایت آرایشگری در این مقاله شما را با یکی از راهکارهای زیبایی دست که منظور براق بودن ناخن ها می باشد آشنا می کند و اگر شما از آن دست خانم ها می باشید که به زیبایی دستانتان اهمیت می دهید می توانید مقاله زیر را مطالعه کرده و با راهکارهای متعدد آشنا شوید :

نکته : رعایت هر کدام از موارد فوق علاوه بر این که به درخشان شدن ناخن هایتان کمک می کند، برای تقویت آنها هم بسیار مفید می باشد پس برای کاهش هزینه های خود با ما همراه باشید :

  • استفاده از استون ممنوع :استون خالصی که برای پاک کردن ناخن هایتان استفاده می کنید سبب آسیب دیدن و شکستن ناخن هایتان می شود.
  • لکه های  زرد رنگی که براثر کار با مواد شیمیایی برروی ناخن هایتان ظاهر میشود را با آبلیمو می توانید از بین برده و علاوه بر آن هم به قوی تر شدن و همین طور براق شدن ناخن هایتان کمک بسیار میکند و روش کار به این صورت می باشد که ناخن ها خود ر ابه مدت 10 دقیقه در آبلیمو قرار دهد و برای براق شدن با استفاده از مسواک آغشته به مخلوط سرکه و آب گرم به ناخن ها کشیده و از تمیز بودن ناخن هایتان لذت ببرید.
  • روش دیگری که برای درخشش ناخن هایتان می توانید استفاده کنید استفاده از ر وغن زیتون گرم می باشد و یا می توانید مخلوطی از آب گرم و روغن زیتون تهیه نموده و ناخن های خود را درون آن ماساژ دهید.

نکته : قبل از لاک زدن ناخن هایتان آنها را به روغن زیتون آغشته نموده و 1 تا 2 قاشق غذاخوری آبلیمو را به روغن اضافه نموده و سپس دستان خود را درون آن قرار دهید.

  • برای مغذی کردن ناخن هایتان می توانی داز وازلین استفاده نمایید و برای این کار کافی است به مدت چند دقیقه ناهخن هایتان را به این ماده آغشته کرده و سپس اقدام به شستن آن نمایید.