0سبد خرید

برای اینکه بهترین هاشور زن ابرو در اصفهان را پیدا کنید، شما قبل از همه چیز باید از نیاز های خود به صورت دقیق مطلع شوید، یعنی به عنوان مثال شما قصد دارید که به صورت موقت هاشور ابرو را انجام دهید یا می خواهید که هاشور ابرو شما با دوام باشد و مثل یک آرایش دائم ابرو های شما را پر پشت و مرتب نشان دهد. با جواب دادن به این سوال ها شما می توانید تکنیک مورد نظر خود برای هشور ابرو را پیدا کنید و بوسیله آن هاشور ابرو را برای خود انجام دهید. ولی بگذارید قدم به قدم این موضوع را بررسی کنیم تا شما هم بتوانید در پایان این مطلب به راحتی متخصص هاشور ابرو در اصفهان را متناسب با نیاز خود پیدا کنید.

برای پیدا کردن بهترین هاشور زن ابرو در اصفهان، شما ابتدا باید خصوصیات یک هاشور زن ابرو را بدانید. به همین دلیل اطلاعاتی که در ادامه به شما می دهیم به شما کمک زیادی خواهد کرد.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو یک تکنیک برای پر پشت تر و مرتب تر نشان دادن ابرو است، در این روش از خط های مورب و موازی با سایر ابرو ها برای پرپشت نشان دادن ابرو استفاده می شود. در کل دو روش مطمئن و درست برای هاشور ابرو وجود دارد : "میکروپیگمنتیشن و میکروبلندینگ" البته راههای دیگری هم شاید برای این کار باشد (مانند تاتو ابرو) که آن راه ها امرو دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند و کیفیت این روش ها را ندارند. مطالب زیر می توانند به شما کمک کنند که روش درست خود را انتخاب کنید.

شیوه انجام هاشور ابرو در کلینیک دکتر مسلمی

هاشور ابرو را می توان به سه روش انجام داد .تفاوت در شیوه اجرا، نوع رنگ و جلوه ظاهری و بصری از تفاوت شیوه هاشور ابرو می باشد.

 • هاشور ابرو با دستگاه تاتو
 • هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن
 • هاشور ابرو با دستگاه میکرو بلیدینگ

هاشور ابرو با استفاده از میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به مراتب ایمن تر از تتو  (تاتو) میباشد. زیرا هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن، رنگ را به عمق ترزیق نمی کند و به همین دلیل به پیاز مو آسیبی نمی رساد.  گاها موجب می شود موهای ریخته شده در ناحبه ابرو مجددا رشد کند امکان انتقال بیماری نیز در دو شیوه میکروپیگمنتیشن ومیکروبلیدینگ وجود ندارد.این دو روش مورد تائید وزارت بهداشت می باشند در صورتی که برای تاتو اینگونه نیست.

کلینیک دکتر مسلمی معتبرترین مرکز پوست و مو در اصفهان می باشد. برای هاشور ابرو با استفاده از جدیدترین تجهیزات و زیر نظر بهترین هاشور زن ابرو در اصفهان با ما تماس بگیرید. کلینیک دکتر مسلمی معتبرترین مرکز کاشت مو اصفهان و لیزر موهای زائد در اصفهان می باشد.

 

تفاوت بین میکروبلندیگ و میکروپیگمنتیشن چیست؟

تفاوت میکروپیگمنتیشن با هاشور چیست؟
میکروپیگمنتیشن چیست؟

نمونه کار میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو

میکروپیگمنیشتن یا میکروبلندینگ ؟

بگذارید قبل از همه چیز تکلیف یک موضوع را با هم روشن کنیم، شما می خواهید به صورت موقت از هاشور استفاده کنید یا هاشور ابرو با دوامی داشته باشید؟
اگر می خواهید هاشور ابرو را برای اولین بار امتحان کنید و یا قصد دارید که برای یک مهمانی هاشور ابرو انجام دهید، میکروبلندیگ یک روش بسیار عالی برای شما خواهد بود.
از طرفی اگر قصد شما یک آرایش دائمی است و دوست دارید همیشه ابرو های شما مرتب و پرپشت باشند، بهترین گزینه برای شما استفاده از میکروپیگمنتیشن است.
تفاوت اصلی این دو روش در عمق رنگدانه گذاری است که در میکروبلندیگ رنگدانه های زیست سازگار در عمق کمی از سطح پوست قرار می گیرند و به همین دلیل است که دوام هاشور ابرو با استفاده از این روش کمتر است و به عنوان یک هاشور ابرو موقت یک گزینه بسیار عالی می باشد.
میکروپیگمنیشن یک روش جدید برای رنگدانه گذاری در زیر پوست است و ظرافت آن در حد همان میکروبلندینگ می باشد ولی از آنجایی که عملیات رنگدانه گذاری در عمق بیشتری از پوست انجام می شود دوام آن بیشتر است و از این روش علاوه بر هاشور ابرو در خط چشم و خط لب و به طور کلی در آرایش دائمی استفاده می شود.

نمونه کار هاشور ابرو اصفهان

بهترین هاشور زن ابرو را چطور بشناسیم.

بهترین راه برای فهمیدن کیفیت هرکاری، صحبت کردن با انجام دهنده ی آن کار و بررسی نمونه کار های اوست. چون تنها چیزی که نشان دهنده ی همه ی جنبه های کار یک متخصص هاشور ابرو می باشد، نمونه کار های او می باشد. شما بوسیله نمونه کار می توانید از کیفیت دستگاه، کیفیت رنگی که استفاده کرده و مهارت آن فرد را بسنجید. شما برای مشاهده نمونه کار های هاشور ابرو انجام شده توسط دکتر مسلمی می توانید مطلب نمونه کارهای میکروپیگمنتیشن را مطالعه کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با دستگاه میکروپیگمنتیشن می توانید مطلب ویژگی های دستگاه ایمن و بهداشتی میکروپیگمنتیشن را مطالعه کنید.

مزایای هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن 

برخلاف پایداری تاتو نسبت به شیوه نوین میکروپیگمنتیشن ومیکروبلیدینگ،بیشتر افراد برای هاشور ابرو از (میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ) استفاده می کنند. از مزیت های برتری میکروپیگمنتیشمن می توان به مورد زیر اشاره کرد.

 • رنگ های سازگار با پوست
 • عدم ایجاد آسیب در پوست
 • امکان کنترل میزان نفوذ رنگ و سوزن به سطح زیر پوست
 • عدم انتقال بیماری از فردی به فرد دیگر
 • استفاده از سوزن و کاتریج یک بار مصرف
 • درمانی بودن شیوه میکروپیگمنتیشن و افزایش گردش خون در زیر سطح پوست
 • عدم ایجاد ریزش ابرو و رشد مجدد ابرو
 • بدون ایجاد درد
 • بدون ایجاد خونریزی
 • بدون ایجاد تورم
 • بدون ایجاد گوشت اضافه و برجسته( کلویید)
 • جلوه و ظاهر طبیعی

تعریف از خود در پایان این مطلب شاید برای شما مخاطب عزیزی که قصد انتخاب آزادانه دارید کار درستی نیست. ولی همانطور که گفتیم دیدن نمونه کارهای میکروپیگمنتیشن دکتر مسلمی در زمینه ی هاشور ابرو و همچنین استفاده از مشاوره رایگان ما می تواند یک راه مطمئن رو به زیبا تر شدن و زیبا ماندن باشد. 03132659690

نوشتن دیدگاه