0سبد خرید

انتخاب مناسب ترین روش برای کاشت مو به عهده پزشک متخصص است تا با توجه به طاسی سر، بیماری‌های زمینه‌ای فرد، انعطاف‌پذیری و میزان تراکم در پوست سر، شرایط بهبود زخم ها، بودجه فرد و زمان یک روش را انتخاب کند. شاید انتخاب روش کاشت مو یکی از دغدغه های شما باشد و برای انتخاب بهترین روش کاشت مو در حال تحقیق و بررسی باشید. با ما همراه باشید تا شما را با کاشت مو به روش dhi،  مراحل، مزایا و معایب و آن آشنا کنیم.

 کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی دکتر مسلمی در اصفهان با دارا بودن سال ها تجربه درخشان در انجام عمل پیوند مو، امروزه به عنوان یکی از معتبرترین و پیشرفته ترین مراکز کاشت و پیوند مو شناخته می‌شود. برای آشنایی با روش‌های جدید کاشت موی طبیعی مانند روش dhi می توانید به وب سایت کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی دکتر مینا مسلمی در اصفهان مراجعه فرمایید.

مراحل کاشت مو به روش dhi

کاشت مو به روش dhi یکی از روش‌های نوین پیوند مو است که در کلینیک های معتبر و پیشرفته انجام می شود. با توجه به اینکه در روش dhi از موهای فرد برای کاشت استفاده می شود، عوارض جانبی ندارد و امکان اینکه پوست موهای جدید را پس بزند وجود ندارد؛ بنابراین درصد موفقیت بالایی داشته و تضمینی می باشد. نام این روش کاشت مستقیم مو است که در اصل به عنوان یک روش ترمیمی برای متد fue مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش دیگر نیازی به ایجاد خراش در ناحیه طاسی وجود ندارد. در واقع این عملیات استخراج و کاشت فولیکول همزمان انجام می‌شود؛ یعنی همان زمانی که فولیکول ها برداشته می‌شود یک حفره در ناحیه کاشت مو به وسیله قلم نازک و باریک ایجاد شده و فولیکول ها را درون آن قرار می دهند. ابزار استفاده شده برای این کار به گونه‌ای طراحی شده که بدون معطلی همزمان هم روی پوست خراش ایجاد می کند و هم مانند تزریق گرافت را به ناحیه طاسی سر پیوند می زند. مراحل کاشت مو به روش dhi را به اختصار بیان می کنیم.

مراحل کاشت مو به روش dhi 

 1. تراشیدن موی تراشیدن موی ناحیه اهداکننده
 2.  مشخص کردن ناحیه کاشت مو با مارکر
 3. اعمال داروی بی حسی در قسمت بانک و قسمت دریافت کننده مو
 4. آغاز جراحی یعنی استخراج همزمان گرافت و کاشت آن ها در ناحیه طاسی
 5. بارگذاری فولیکول‌های مو با استفاده از قلم و ابزار مخصوص
 6. پس از پایان هشت ساعت جراحی پانسمان و استفاده از داروهای آنتی بیوتیک انجام می‌شود.

صبوری برای حصول نتیجه، پروسه انتظار و بهبود ناحیه کاشت ممکن است از یک سال تا یک سال و نیم زمان ببرد.

مزایای کاشت مو به روش dhi 

مزایای کاشت مو به روش dhi

 • به طور کلی تمام روش هایی که با استفاده از متد fue برای کاشت مو به کار برده می شوند، پس از انجام پیوند هیچگونه جای زخمی در قسمت بانک مو ایجاد نمی‌کند.
 • نتیجه کاشت مو به روش dhi بسیار چشمگیر است و موفقیت این روش بیش از ۹۰ درصد می‌باشد. موهای پیوند شده با این روش بسیار پر تراکم خواهند بود.
 • مدت زمان نقاهت پس از پیوند مو با روش dhi حدود ۲ هفته الی ۲۵ روز است. پس از این دوره جای زخم های کوچک به صورت کامل از بین می‌رود.
 • یکی از مهمترین مقاصد مزایای استفاده از روش dhi این است که معمولاً یک جلسه برای کاشت مو کافی است و نیازی به حضور مرتب فرد در مطب و پرداخت هزینه نیست.
 •  استفاده از روش dhi هم برای آقایان و هم خانم‌هایی که بیشتر از ۲۱ سال سن دارند و به هر دلیلی دچار مشکل طاسی و ریزش مو شده‌اند، مؤثر و قابل انجام است.

معایب کاشت مو به روش dhi 

معایب کاشت مو به روش dhi

هر جراحی در کنار فواید و مزایای که دارد ممکن است عوارضی هم داشته باشد.

اگر کاشت مو به روش dhi توسط پزشک غیرحرفه‌ای و فاقد تجربه انجام شود، مطمئناً عوارض جانبی خواهد داشت و موجب خونریزی، درد، سرگیجه و بالا رفتن ضربان قلب فرد بیمار خواهد شد. همچنین جای فولیکول ها ملتهب شده و در قسمت بانک مو‌ جای زخم باقی می‌ماند. در روش dhi هنگام پیوند مو، در هر جلسه ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ گرفت را پیوند می‌زنند که نسبت به سایر روش‌های دیگری پیوند مو، تعداد کمی است.

نوشتن دیدگاه