شینیون موی کوتاه:

اگر شما عزیزان موی کوتاهی دارید و برای یک مهمانی ویژه دعوت شده اید اصلا نگران آرایش موهای خود نباشید چون با سبک های شینیون های جدیدی که در دنیا مطرح هستند به راحتی می توانند مو های کوتاه را هم شینیون کنند.همان طور که از اسم شینیون موی کوتاه مشخص است انگار کار سختی به نظر می رسد که موها کوتاه خود در بین شینیون مخفی کنید وخیلی از خانم ها دوست ندارند از مو مصنوعی داخل موها خود برای شینیون استفاده کنند می خواهند فقط از موهای خود استفاده کنند. شما با انتخاب مدل های ساده و مناسب خود می توانید موهای کوتاه خود را مخفی کنید و هیچ کس در مهمانی متوجه کوتاهی مو های شما نشود سایت آرایشگری در پیرو این مطلب برای شما عزیزان مدل های مختلفی از شینیون موی کوتاه جمع اوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده پس درادامه با ما همراه باشید شاید این مطلب به شما کمک کند.

اولین نمونه شینیون مو کوتاه : بافت برای موهای کوتاه

اگر موها شما کوتاه و بسیار نازک و کو چشت هستند بهتر است از شینیون های نا مرتب و شلوغ استفاده کنید که کم حجمی موهای شما را نشان ندهد و تغییر مناسبی در شما ایجاد کند.حال ما در تصویر زیر مدل های از بافت مو فرانسوی و انواع بافت های دگیر که مناسب موهای کوتاه هستند به شما نمایش می دهیم

شینیون موی کوتاه

دومین نمونه از شینیون مو کوتاه : مدل شینیون های نامرتب و شلوغ

این نوع شینیون ها به گونه ای میباشد که اصلا مرتب به چشم نمی خورد و هیچ تقارنی را حفظ نکرده است بخاطر همین خصوصیات حجم موها شما را بیشتر نشان داده و کسی متوجه کوتاهی مو های شما نخواهد شد . کههمان طور که در تصاویر زیر مشخص هست فقط با فر کردن موها و سنجاق های نا مرتب می توانید این شینیون را داشته باشید .برای جلو مو خود هم مانند تصویر می توانید از یک بافت تل مانند استفاده کنید که جلو مو خود هم از سادگی در بیاید و موی شما را جذاب تر جلو دهد.

شینیون موی کوتاه

سومین نمونه از شینیون مو کوتاه : شینیون پیچ دار و نا مرتب

که این نوع شینیون می توان با پیچ دار کردن مو خود که با همان دستگاه های فر مو انجام می شود مو فرکرد و در پشت مو جمع کنیم و همیشه مو کوتاه با گلسری و یا یک چیز تزیینی مو تزیین می کنند که جلب توجه کنند و زیبا تر به نظر برسد همانند عکس زیر که ما برای شما به اشتراک گذاشتیم .

شینیون موی کوتاه

حال به این نکته هم توجه کنید :شما عزیزانی که مو کوتاه دارید اگر رنگ مو ی شما از مش و یا هایلایت استفاده شده باشد حجم موهای شما را بیشتر نشان داد و تاثیر زیادی بر روی شینیون شما می گذارد.