مدل شینیون شیک و ساده:

اگر شما عزیزان دوست دارید موهای آراسته و زیبا داشته باشید و یا برای رفتن به مهمانی ها و مراسم های خاص  به دنبال مدل شینیون شیک و ساده هستید که سریع بتوانید در کمترین زمان به موهای  خود مدلی زیبا ببخشید و زیبا تر از همه به چشم بیاید به این نکات توجه کنید همیشه خاص بودن به سادگی بوده مدل های ساده هم مناسب همه ی مراسم ها  می باشد مانند جشن ها و حتی مراسم های رسمی و هم مناسب تمام سنین هست و به تمام حالت صورت با هر اندازه ای از مو می توان از مدل شینیون ساده استفاده کرد. سایت آرایشگری باز هم برای شما بهترین ها را انتخاب کرده و جدید ترین و بروز ترین مدل های شینیون شیک و ساده را برای شما در این صفحه جمع آوری کرده که شما عزیزان از این مطلب بهره ببرید و بهترین انتخاب را داشته باشید .

مدل شینیون شیک و ساده

همیشه برای انتخاب شینیون باید به یک سری نکات اولیه توجه داشته باشید تا در انتها از آرایش مو های خود رضایت کامل داشته باشید و با اعتماد به نفس بالای در مهمانی دعوت شده حظور پیدا کنید.

اولین قدم  مدل شینیون شیک و ساده :

چه مدلی انتخاب کنید برای مو های خود ؟ این نکته خیلی مهم به نظر می رسد نسبت به قد فرد چگونه  باید شینیون انتخاب کند یعنی اگر قد کوتاهی دارید  باید شینیون به سمت بالا رفته باشد و برعکس یعنی این که اگر شما دارای قد بلندی هستید اصلا نباید موهای خود رابه سمت  بالا برید چون که این کار صورت شما را بیش از حد معمول لاغر و کشیده  نشان می دهد.شما باید به این نکته هم توجه کنید  گردن یک گزینه دیگر در انتخاب شینیون حساب می شود .و حالت صورت کشیده ویا لاغربودن آن تاثیر زیادی در انتخاب شینیون شما دارد.حال با توجه به این نکات بهترین گزینه را نتخاب کنید در ادامه ما برای شما مدل های جدید شینیون شیک و ساده سال 2018 را به اشتراک گذاشته ایم .

مدل شینیون شیک و ساده

مدل شینیون شیک و ساده:به سبک اروپایی

همیشه اروپاییان و کسانی که در کشور های غربی زندگی می کنند همه چیز را به سادگی می پسندند حتی در انتخاب آرایش و شینیون مو هم به همین شیوه عمل می کنند یعنی بیشتر عروس های اروپایی که می بینید مدل موهای بسیار شیک و ساده انتخاب می کنند و به عکس های زیر توجه کنید این تفاوت را مشاهده می کنید .

این مدل مو بسیار ساده به نظر می رسد و خیلی از خانم ها خودشان در خانه می توانند از این مدل مو برای خود استفاده کننده اولین قدم صاف کردن مو ها و بعد از صاف کردن فرق جلو موها را خیلی دقیق باز کرده و به سمت عقب می کشیم و موها پشت را جدا به یک کش می بندیم و به صورت گوجه ای در می اوریم و بعد دست موهای جلو را با هم یکی کرده و به یک سمت کشیده و زیر موهای چشت سنجاق می زنیم به همین سادگی و زیبایی.

مدل شینیون شیک و ساده

مدل شینیون ساده و شیک اورپایی

مدل شینیون شیک و ساده

جدید ترین مدل شینیون شیک و ساده سال 2018:

مدل شینیون شیک و ساده

جدید ترین مدل شینیون ساده و شیک:مناسب تمام سنین از دختران جوان تا خانم های مسن 

مدل شینیون شیک و ساده