سایت آرایشگری این امکان را برای شما فراهم نموده است که مدل های مختلفی از شینیون موی کوتاه با موی اضافه در این صفحه ببندید و بهترین انتخاب را در زمان های مهم برای خود داشته باشید پس با ما همراه باشید و از مدل های ما کمک بگیرد .

شینیون موی کوتاه با موی اضافه

نکات شینیون موی کوتاه با موی اضافه:

امروزه روش های زیادی برای شینیون مو وجود دارد و شما می توانید با انتخاب صحیح مدل مو برای خود زیبا تر و متفاوت تر از بقیه به چشم بیایید.

 یکی از دغدغه های بزرگ بیشتر  خانم های که موهای کوتاهی دارند انتخاب مدل شینیون زیبا و جذاب است.اما هیچ کدام از خانم های مو کوتاه نباید نگرانی دیگری نسبت به انتخاب شینیون مو های خود داشته باشند چون امروزه با استفاده از موهای مصنوعی در بین مو های هر شخص کار شینیون موها را برای خانم ها راحت تر کرده است پس با این وجود باید تمام نگرانی های خود را کنار گذاشته. شما عزیزان می توانید با اضافه کردن موهای مصنوعی به موهای خود که همان اکستشن موها نیز می گویند با هر فرم و مدل دلخواهی موهای خود را آرایش کنید و با اعتماد به نفس بالا تری در تمام مهمانی های خود حضور پیدا کنید و همه را شگفت زده کنید.

شینیون موی کوتاه با موی اضافه

نکته جنس و رنگ موی اضافه (اکستشن)

حال باید به این نکته توجه داشته باشید که قبل از استفاده از مو اضافه داخل موها، شما باید به این نکته توجه کنید که  هم رنگ مو و هم جنس موی شما بوده و کاملا مطابقت داشته باشد که شینیون شما در نگاه همه اطرافیان طبیعی به نظر برسد و کسی متوجه استفاده شما از موی مصنوعی نشود.

شینیون موی کوتاه با موی اضافه

چند مدل شینیون موی کوتاه با موی اضافه را ادامه ببندیدو از آن ها برای موهای خود الهام بگیرید.

 عکس اول : مدل موی عروس با استفاده از موی اضافه برای عروس خانم های که مو کوتاه دارند و میخواهند با مو اضافه شینیون کنند می توان بااستفاده ازموی اضافه که کمی با رنگ موی آن فرد متفاوت است شینیون ان را خاص تر و جلوه بیشتر به مو عروس بدهیم.

شینیون موی کوتاه با موی اضافه

عکس دوم شینیون موی  مشکی کوتاه به همراه موی اضافه

شینیون موی کوتاه با موی اضافه