آموزش شینیون مو تصویری:

اگر شما عزیزان می خواهید همیشه و همه جا حتی در خانه خود همیشه موهای آراسته و زیبا داشته باشید با یک سری مدل های ساده و خاص می توانید با آرایش مو های خود همیشه به چشم دیگران جذاب و خاص به نظر برسید بعضی شینیون ها هستند برای موهای بلند و بعضی از ان ها مخصوص موهای کوتاه و کم پشت هستند شما با کمی دقت در آموزش شینیون مو تصویری که ما برای شما در این صفحه به اشتراک گذاشته ایم همیشه و همه جا بهترین مو را داشته باشید و همیشه با اعتماد به نفس بالایی در مهمانی های خود حضور پیدا کنید حتی بدون هزینه و رفتن به آرایشگاه بهترین باشید.

آموزش شینیون مو تصویری:

نکته نخست باید قبل شروع شینیون در خانه در نظر داشته باشید این نکته هست که باید موهای خود را اول سشوارو یا اتو کنید که حالت صاف به خود بگیرد و وز های مو از بین برود که در شینیون موها براق و صاف به نظر برسد.حال به عکس های زیر توجه کنید که در آن آموزش شینیون مو تصویری برای شما به اشتراک گذاشته ایم .

آموزش شینیون مو تصویری: تصویر اول با موهای بلندو متوسط

در این عکس همان طور که مشاهد می کنید خیلی ساده و آسان بدون نیاز به وسیله خاص می توانید مو های خود را شینیون کنید و از آن لذت ببرید سایت ارایشگری همیشه بهترین ها رو برای شما می خواهد ازاین پست لذت ببرید.

با یک بافت ساده شروع می کنیم .فرق وسط مو خود را باز کرده و شروع به یک بافت متوسط می کنیم هر دو طرف مو را گرفته و می بافتیم تا نصف مو را بافته و بعد با یک کش ظریف هم رنگ مو آن را بسته و بقیه هم همانند عکس دو ردیف دیگربافته و می بنیدم به همین سادگی حتی برای دختر بچه ها ی که مود بلند دارند می توانید از این مدل استفاده کنید .

آموزش شینیون مو تصویری

آموزش شینیون مو تصویری: تصویردوم  با موهای نسبتا کوتاه

همان طور که مشاهد می کنید در این تصویر با باز گردن فرق وسط مو و پیچاندن هر دو طرف مو و بستن کش و برگرداندن اضافه مو داخل کش این مدل را می توانید روی موهای نسبتا کوتاه اجرا کنید

آموزش شینیون مو تصویری

آموزش شینیون مو تصویری: تصویرسوم با موهای نسبتا کوتاه

این نوع شینیون هم همانند شینیون بالا می مانند با کمی تفاوت فقط کافیست تمام مراحل را مطابق تصویر انجام دهید و از موهای خود همیشه لذت ببرید.

آموزش شینیون مو تصویری

آموزش شینیون مو تصویری: تصویرچهارم با موهای بلند و مناسب دختران

آموزش شینیون مو تصویری

آموزش شینیون مو تصویری: تصویرپنجم با مو متوسط فقط کافیست قدم به قدم مانند تصویر انجام دهید

آموزش شینیون مو تصویری

آموزش شینیون مو تصویری: تصویرششم با موهای بلند

 باید مو خود را سه قسمت کرده و ان ها برا ببافین اما بافتی نا مرتب و نا متقارن تا حالت خاص را به موها ی شما بدهد همانند تصویر

آموزش شینیون مو تصویری

آموزش شینیون مو تصویری: تصویرهفتم با موهای بلند

آموزش شینیون مو تصویری